x Witryna PoradaOnline.eu wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług. Poprzez używanie witryny lub poprzez zamknięcie tej informacji zgadzasz się ze stosowaną przez nas polityką prywatności.
Jak działa nasz serwis?
1. Aby móc skorzystać z serwisu PoradaOnline.eu konieczne jest zarejestrowanie się w serwisie jako jego Użytkownik. W tym celu użyj przycisku ‘Zarejestruj się’ i wypełnij bardzo prosty formularz, który zawiera tylko Twój adres email i hasło do tworzonego dla Ciebie konta. Na podany adres email zostanie wysłany link aktywacyjny, na którym należy kliknąć, aby zaktywować w serwisie PoradaOnline.eu, swoje nowo utworzone konto Użytkownika.

2. Następnie należy zalogować się w PoradaOnline.eu z użyciem danych podanych przy rejestracji – przycisk ‘Zaloguj się’.

3. Po zalogowaniu się, można będzie wybrać specjalistę, i zadać mu pytanie. Można także, do pytania dodawać skany lub zdjęcia w formacie JPG, które pomogą specjaliście lepiej zapoznać się z problemem.

4. Po zadaniu pytania należy dokonać wpłaty depozytu w wysokości 19 Euro. Wpłaty można dokonać za pomocą karty płatniczej lub za pośrednictwem systemu bezpiecznych płatności PayPal. Bez jej uiszczenia pytanie nie będzie mogło być przekazane specjaliście. Wpłata depozytu stanowi akt dobrej woli ze strony Użytkownika informujący nas, że zależy mu na fachowej i rzetelnej odpowiedzi na pytanie. Po wpłaceniu depozytu nasz specjalista, do którego Użytkownik skierował pytanie, przygotuje odpowiedź. Przeliczenie z walut takich jak: GBP, SEK, CHF, NOK lub dowolnych innych na walutę Euro nastąpi automatycznie w serwisie PayPal.

5. Specjalista umieszcza odpowiedź w serwisie. Będzie ona dostępna dla pytającego Użytkownika, który zostaje o niej powiadomiony wiadomością email, na adres podany podczas rejestracji.

6. Użytkownik loguje się w serwisie i w swojej ‘Historii pytań’ znajduje odpowiedź specjalisty. W tym momencie, jeżeli odpowiedź go satysfakcjonuje, przekazuje - uwalnia depozyt, który trafia do specjalisty. Ewentualnie, może przedtem uzupełnić informacje zawarte w swoim pytaniu, jeśli np. życzy sobie tego specjalista. W czasie 72 godzin od wpłaty depozytu, Użytkownik może zadać pytania uściślające, jeżeli odpowiedź specjalisty jest dla niego niezrozumiała.

7. W wyniku takiego dialogu obie strony powinny być zadowolone. Za wyjątkiem dokonanej wpłaty depozytu, Użytkownik nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, związanych z pytaniem. Serwis PoradaOnline.eu będzie dbał o to, aby Użytkownik miał możliwość zadawania pytań najlepszym specjalistom z danej dziedziny wiedzy. Specjalista, po zakończeniu dialogu, może zostać obdarzony przez Użytkownika, pozytywną opinią. Będzie to dla specjalisty dodatkowa gratyfikacja, za włożony wysiłek w przygotowanie rzetelnej odpowiedzi. Jeżeli między stronami wyniknie spór, serwis PoradaOnline.eu będzie pierwszą instancją rozstrzygającą w sporze. Wystarczy kliknąć opcję 'Spór' i mediator włączy się do dialogu. Wyższą instancją, jak i gwarantem bezpieczeństwa wpłaconego depozytu, jest serwis PayPal za pośrednictwem, którego Użytkownik dokonał bezpiecznej płatności internetowej.
Smiley face Smiley face