x Witryna PoradaOnline.eu wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług. Poprzez używanie witryny lub poprzez zamknięcie tej informacji zgadzasz się ze stosowaną przez nas polityką prywatności.
Dlaczego PayPal?
W pytaniach i odpowiedziach
PayPal to godny zaufania światowy lider w dziedzinie płatności internetowych. PayPal umożliwia kupującym wysyłanie pieniędzy w lokalnej walucie i otrzymywanie pieniędzy przez sprzedającego w walucie Euro.
Serwis PayPal ma 152 miliony aktywnych użytkowników w 203 krajach. Płatności PayPal oraz płatności typowymi kartami płatniczymi, są jedynymi akceptowanymi formami zapłaty za usługi w PoradaOnline.eu
System informatyczny PoradaOnline.eu został zaprojektowany tak, aby wszelkie Twoje dane, również finansowe, były bezpieczne. Dlatego powierzamy obsługę płatności za zamawiane na stronach PoradaOnline.eu usługi wiodącemu na świecie, zaufanemu operatorowi jakim jest PayPal. Sami nawet nie staramy się poznać Twoich danych finansowych (numeru konta bankowego czy numerów kart kredytowych). Nigdy nie przekazujemy innym osobom Twojego adresu email podanego nam przy rejestracji w bezpiecznym połączeniu szyfrowanym i później bezpiecznie przechowywanego w Twoim profilu w PoradaOnline.eu.
W czasie dokonywania wpłaty depozytu kartą, za pośrednictwem PayPal, serwis ten zaproponuje Ci zapamiętanie wprowadzonych danych i automatyczne złożenie konta PayPal, nie jest to jednak obowiązkowe i można poprzestać na dokonaniu wpłaty przy pomocy karty płatniczej.
Więcej informacji - www.paypal.pl

Czy to jest bezpieczne?

Serwis PayPal, do ochrony danych kart płatniczych użytkowników, wykorzystuje najnowocześniejsze systemy zabezpieczające i zapobiegające oszustwom. Dokonując płatności na rzecz PoradaOnline.eu możesz więc, czuć się całkowicie bezpiecznie.
W czasie dokonywania płatności, użytkownikowi nie posiadającemu konta w PayPal, serwis ten proponuje zapamiętanie wprowadzonych danych i tym samym, niejako przy okazji, założenie osobistego konta w PayPal.
Zakładanie konta PayPal nie jest jednak wymagane, aby dokonać wpłaty depozytu do PoradaOnline.eu co jest konieczne, aby wybrany przez użytkownika specjalista zajął się przygotowaniem odpowiedzi na zadane przez niego pytanie.
Dane finansowe takie jak numery kart płatniczych czy kont bankowych użytkownika płacącego za pośrednictwem serwisu PayPal, NIGDY NIE TRAFIAJĄ DO SPRZEDAWCY. A więc,
NIGDY NIE TRAFIAJĄ do PoradaOnline.eu

PoradaOnline.eu zgodnie z regulaminem zapewnia całkowitą anonimowość użytkownika względem osób trzecich.

Dlaczego warto korzystać z serwisu PayPal?

Wygodna, bezpłatna i bezpieczna usługa płatności internetowych PayPal, jest akceptowana przez miliony firm na całym świecie i stanowi, oprócz płatności kartą płatniczą, jedyną akceptowaną formę płatności w serwisie PoradaOnline.eu
Smiley face Smiley face