x Witryna PoradaOnline.eu wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług. Poprzez używanie witryny lub poprzez zamknięcie tej informacji zgadzasz się ze stosowaną przez nas polityką prywatności.
Opis specjalisty
lek. med.
Ewa Paklerska
specjalista chorób wewnętrznych
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Doświadczenie zawodowe zdobywała jako lekarz internista w Katedrze
i Klinice Nefrologii, Dializoterapii i Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Klinicznym Akademii Medycznej w Warszawie. Jednocześnie swoją wiedzę poszerzała będąc słuchaczką Studiów Doktoranckich Akademii Medycznej
w Warszawie. W trakcie swojej pracy dydaktycznej i klinicznej nadzorowała realizację dużego projektu badawczego dotyczącego wpływu tkanki tłuszczowej na wydzielanie hormonów. Jest autorką i współautorką kilku publikacji naukowych i licznych doniesień zjazdowych krajowych
i zagranicznych.

Poza zagadnieniami klinicznymi nie są jej obce również problemy i tematy dotyczące podstawowej opieki zdrowotnej i medycyny ratunkowej, gdyż wiele lat pracowała jako lekarz pierwszego kontaktu w Poradniach, niosła pierwszą pomoc w nagłych sytuacjach pracując w zespołach Pogotowia Ratunkowego.

Obecnie pracuje jako lekarz internista w sieci dużych, prywatnych Klinik Medycznych w Warszawie.
Specjalista chorób wewnętrznych, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Odpowiada na pytania dotyczące chorób układu pokarmowego, krążenia, moczowego, chorób układu ruchu, chorób cywilizacyjnych, takich jak nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, nadwaga i innych problemów zaliczanych do tzw. „medycyny ogólnej”. Interpretuje wyniki badań laboratoryjnych pomaga w profilaktyce chorób wewnętrznych.
Smiley face Smiley face